Zkušenosti s kontaktníma čočkama

11. června 2013 v 16:38 | Nikki
Tak jsem se rozhodla napsat článek, který by některé slečny mohl zaujmout. Kontaktní čočky jsem si v poslední době moc oblíbila, nosím je ráda, líbí se mi zkoušet různé odstíny. Mezi nejoblíbenější barvy patří modrá. Některé čočky mi docela vadily na očích. Oči mě řezaly nebo bolely. Ale jednou za čas si je pořídím (tedy hlavně, když mám oči v pořádku) :D.
Nosím barevné nedioptrické čočky. Má původní barva oka je světle hnědá. Nevím, jestli jsem divná, ale málokteré čočky mi dokážou překrýt mou barvu. Nevím, čím to je. U kontaktologa jsem zatím nebyla, ale začínám nad tím uvažovat :D.
Kontaktní čočky jsou různě drahé, nevím, jestli tady platí pravidlo - čím levnější, tím horší. Já si čočky kupuji kolem 450 kč i s poštovným. Ovšem teď jsem si vyhlídla čočky, které by mi mohly mojí barvu překrýt, tedy doufám v to. Cena není moc potěšující. Taky je dostanu až na narozeniny od rodičů :D. Odkaz zde - http://www.barevnecocky.eu/eshop/premiove-cocky/geo/nudy-color/barevne-cocky-nudy-blue/
Čočka má být o něco větší, ale vypadat přirozeně. Recenze na tyto čočky dopadly dobře, tak uvidím. O prázdninách je budu mít, tak sem hodím článek s fotkama :).
A teď pár fotek čoček, které jsem měla.
1) Freshlook - Blue
S těmito čočkami jsem byla poměrně spokojená. Cena přijatelná, překrytí taky nebylo špatné.
2) Contactino - Neon
Tato čočka je velmi výrazná, velmi dobře překryla barvu, ale vypadá dost nepřirozeně... Takže hodí se spíše na vyjímečné příležitosti.
Dále jsem ještě měla Freshlook - Blue sapphire - katastrofa. Čočka byla tmavá, a nepřekryla mi mou barvu. Ovšem na každém oku vypadá jinak.
Další jsem ještě měla Freshlook - Sterling grey - také jsem byla zklamaná. Čekala jsem něco mezi šedou a modrou (jak to bylo na obrázcích) ovšem výsledek byl...téměř žádný. Převládala má barva a po okrajích šel jen lehce vidět nádech šedé. Takže katastrofa -_-
Na závěr moje barva oka:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama